Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Миргородська районна лікарня отримала апарат ШВЛ

Агропромхолдинг «Астарта-Київ» допомагає у боротьбі з коронавірусом 15 районним лікарням Полтавщини. Агрофірма «Астарта Прихоролля», що входить до складу агропромхолдингу «Астарат-Київ», неодноразово передавала медикам Миргородській районній лікарні медичні засоби індивідуального захисту.

Нині підприємство придбало дороговартісний апарат ШВЛ, який украй необхідний для підтримки хворих на COVID-19, повідомляють у ГО “Полтавщина Аграрна”.

— На одній із стратегічних сесій нашого холдингу визначили основне завдання — допомагати людям і Україні. Тому зараз підтримуємо лікарів, які щодня борються за людські життя, — наголошує генеральний директор ТОВ «Астарта Прихоролля» Павло Кандиба.

Керівництво міста та району вдячні компанії за участь у боротьбі з поширенням коронавірусної інфекції. Аграрії оперативно прийшли на допомогу та придбали те, чого найбільше потребували лікарі. 

— У нас надійна співпраця з бізнесом. Особливо зараз, коли ситуація така складна. Агропромхолдинг «Астарта-Київ» серед тих компаній, які надали найбільше допомоги нашим лікарям, — підкреслює Миргородський міський голова Сергій Соломаха.

ТОВ «Астарта Прихоролля» забезпечило медиків Миргородської районної лікарні захисними костюмами, окулярами, масками, респіраторами та дезінфікуючими засобами. Також підприємство передало апарат ШВЛ.

— Приємно те, що ТОВ «Астарта Прихоролля» самі звернулися до нас з допомогою. Це дуже цінний для нас апарат. Він сучасний і розумний – електроніка сама визначає необхідну кількість кисню та подає його. Такий апарат необхідний при враженні коронавірусною інфекцією, — зазначає головний лікар Миргородської районної лікарні Ярослав Будний.

Апарат ШВЛ встановили у відділенні анестезіології з ліжками інтенсивної терапії. З його допомогою проводитимуть респіраторну підтримку хворих з гострою дихальною недостатністю. Це роблять при проведенні оперативних втручань та при лікуванні в умовах реанімації. Таке обладнання тривалий час прослужить на користь мешканцям.

Загалом агропромхолдинг «Астарта-Київ» виділив  понад 9 млн грн для забезпечення необхідним медичних закладів Полтавщини. Апарати ШВЛ та інші необхідні засоби отримають 15 районних лікарень: Козельщинська, Кобеляцька, Новосанжарська, Решетилівська, Глобинська, Семенівська, Хорольська, Миргородська, Лубенська, Оржицька, Шишацька, Гадяцька, Диканська, Зіньківська та Чутівська.