Ви тут:
Суспільство Україна 

Музей у темряві проведе безкоштовний онлайн-квест для дітей

До Міжнародного дня музеїв 18 травня музей у темряві “Третя після опівночі” проведе день відкритих дверей онлайн.

На дітей чекають безкоштовні інтерактивні заняття, під час яких можна потренувати свої органи чуття та познайомитись із незрячими гідами, повідомляє Освіторія.

Чи існують певні ділянки на язику для кожного смаку? Як ніс впливає на наш тембр голосу? Без слуху і зору важче тримати рівновагу чи навпаки? Про це та інше учасники зможуть дізнатись вже в понеділок! Для участі потрібно зареєструватись на сайті.

Крім того, о 19:00 команда музею проведе прямий ефір на своїй сторінці у Facebook. Планують розповісти цікаві історії та розважити глядачів інтерактивними завданнями. 

Музей “Третя після опівночі” — соціальний проєкт, створений двома киянами: Аліною Марненко і Володимиром Дідусом. Це єдиний музей в Україні, в якому всі екскурсії проходять в абсолютній темряві та у супроводі незрячих гідів. Місія проєкту — знищити бар’єри в спілкуванні між зрячими та незрячими людьми. Головна мета — показати, що відчувають незрячі люди, і допомогти їм із працевлаштуванням, створивши інклюзивний культурний простір. Детальніше на сторінці у Facebook.

Система Orphus