Ви тут:
Суспільство 

Мартін Скорсезе зняв фільм про самоізоляцію через коронавірус

77-річний голлівудський режисер Мартін Скорсезе випустить короткометражний фільм про COVID-19, який змусив усіх залишитись у своїх будинках на ізоляції.

У стрічці режисер покаже, як змінились його стосунки з близькими, а також який вплив матиме пандемія на кіновиробництво, пише 24 канал.

Нову кінострічку режисер “Вовка з Волл-стріт”, “Ірландця” та “Славних хлопців” зняв спеціально для телеканалу ВВС. Короткометражка вийде 28 травня в рамках заключної серії британської програми Мері Бірд (Lockdown Culture With Mary Beard) про вплив COVID-19 на світову культуру.

Відомо, що у новому фільмі, назва якого наразі невідома, Мартін Скорсезе замислюється про вплив пандемії на його майбутню творчість в кіно та на стосунки з близькими, які суттєво змінились під час самоізоляції. Але чоловік не приховує, що вже очікує на кардинальні зміни у своєму житті.
“Я з нетерпінням чекаю наслідків цих подій”, – зазначив режисер.
Окрім Скорсезе, у фільмі з’явиться режисер Лі Деніелс, який переконаний, що карантин у Голлівуді допоможе кінотворцям проявити себе із зовсім іншого боку.

ФОТО: Bloomberg
поширити новину: