Ви тут:
Суспільство Цікавинки 

Компанія Google випустила велике оновлення браузера Chrome

Компанія Google випустила велике оновлення фірмового браузера Google Chrome. Нова версія Chrome 83 принесе користувачам багато цікавих змін.

Також у новій версії Google додала 38 виправлень безпеки. Важливо, щонайменше 4 уразливості відносили до дуже небезпечних. До речі. експерти, що виявили і уразливості, отримали щедру фінансову допомогу від Google, передає 24 канал.

Що нового

  • Оновлення торкнулося функції, що корисна для тих користувачів, які люблять відкривати багато вкладок. Нова послуга дає змогу групувати вкладки, давати групам назви і позначати їх різними кольорами. Щоправда, вона стане доступною не для усіх користувачів одразу, виробник додаватиме її поступово.
  • Ще одне оновлення – інтерфейс для налаштувань безпеки і конфіденційності. Зокрема, змінили дизайн налаштувань щодо роботи з файлами cookie, налаштувань сайтів, очищення всіх даних тощо.
  • Крім того, з оновленням з’явиться доданий значок-пазл у верхній частині вікна. Там користувач отримує інформацію про те, які розширення можуть отримувати і змінювати інформацію на конкретному сайті.
  • Також Chrome 83 також стане першою версією браузера, яка блокує файли cookie в режимі “інкогніто”. До речі, користувачі можуть налаштувати цю функцію для конкретних сайтів.