Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Громадський транспорт Полтави продовжить працювати у режимі спецперевезень

Попри послаблення карантину з 12 травня, громадський транспорт Полтави продовжить працювати у режимі спецперевезень.

Про це повідомив на брифінгу 8 травня секретар Полтавської міської ради Олександр Шамота.

“Щоб скористатись громадським транспортом тим категоріям підприємців, яким дозволяється з 12 травня працювати, їм необхідно на сайті Полтавської міської ради оформити перепустки для своїх працівників і таким чином забезпечити їм пересування містом”, – зазначив Олександр Шамота.

Нагадаємо, на початку квітня у Полтаві запрацював портал “Я-Сервіс” для випуску довідок-перепусток для проїзду у громадському транспорті.

Для цього у Полтаві збільшать кількість громадського транспорту для перевезення громадян. Нині на лінії виходить 100% комунального транспорту міста  – 46 тролейбусів, 16 автобусів. Додаватимуть громадський транспорт приватних перевізників, щоб забезпечить життєдіяльність міста.

З 12 травня у Полтаві послаблюють заходи безпеки. Можна буде відвідувати дитячі й спортивні майданчики, парки й сквери, прибережні зони, запрацюють заклади харчування з літніми майданчиками, де можливе обслуговування, магазини в ТРЦ, салони краси, перукарні. Втім, поки що під забороною залишаються розважальні зони, дитячі ігрові зони, кінотеатри.

Олександр Шамота підкреслив, що у підприємців є час підготувати свої заклади до роботи і забезпечити карантинні заходи – дезінфекційні коври, дезінфекція рук на вході, забезпечення працівників захисними масками, рукавичками, окулярами, встановлення екранів.

 

Перейти до вмісту