Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Громадський транспорт на Полтавщині запускатимуть у кілька етапів

З 22 травня в Україні розпочнеться другий етап пом’якшення карантину. Передбачається відкриття готелів, дитячих садочків, запуск громадського транспорту.

На Полтавщині громадський транспорт запускатимуть не відразу весь, а в кілька етапів. Про це повідомив на брифінгу 15 травня голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов.

“Спочатку планується відновити рух громадського транспорту у межах населених пунктів. А також у межах одного району. Далі будемо дивитись щодо стану поширення коронавірусу і будемо приймати рішення щодо відновлення транспортного сполучення міжрайонного і далі”, – зазначив очільник Полтавщини.

У разі збереження позитивної динаміки щодо захворюваності на COVID-19, тобто, не фіксуватимуть нові випадки, то у Полтаві громадський транспорт запрацює у звичному режимі.

“Якщо матимемо позитивну динаміку, то з 22 травня ми можемо говорити про відкриття громадського транспорту у звичному режимі як всі до цього звикли”, – зазначив секретар Полтавської міської ради Олександр Шамота.

Нагадаємо, з початку карантину у Полтаві громадський транспорт працює у режимі спецперевезень. Ним можуть скористатись працівники тих підприємств, які забезпечують життєдіяльність міста. Підприємці мають розробити спеціальні перепустки для своїх працівників за допомогою порталу “Я-сервіс”.

Читайте також: Біля Полтавської ОДА перевізники вимагали відновлення міжобласного автобусного сполучення

Днями Міністр інфраструктури Владислав Криклій оприлюднив поетапний план запуску усіх видів пасажирського транспорту.

Система Orphus Поделиться на fb