Ви тут:
Спорт Суспільство 

“Формула-1”: британська влада відмовилась зробити виняток з карантину для гонки

Гран Прі в Сільверстоуні опинився під загрозою зриву. Місцевий департамент охорони здоров’я не дозволить учасникам уникнути 14-денну ізоляцію перед гонкою.

Про це повідомляє motorsport.com.

Британська влада вирішила відправити учасників “Формули-1” на карантин. У країні ввели правило, за яким усі люди, які прибувають до Великобританії, зобов’язані самоізолюватись на 14 днів.

Формула 1 розраховувала отримати виключення з цього правила. Тепер з’ясувалося, що виключення не буде. Це ставить під сумнів можливість провести гонку на Сільверстоуні в термін.
Якщо команди і гонщики дійсно підуть на карантин, то в день гонки на Сільверстоуні вони будуть зобов’язані сидіти вдома і нікуди не виходити. Керівництво Ф1 сподівалося уникнути такої ситуації. В Liberty Media сподівалися, що британська влада додадуть чемпіонат світу в перелік винятків, для яких не застосовуються стандартні процедури.

Логіка була в тому, що всі учасники Ф1 вже дотримувалися б обмеження на етапах в Австрії на початку липня. Оскільки ніхто із співробітників команд ні з ким би не контактував, необхідність в дотриманні карантину відпала б сама собою. В цьому випадку Формула 1 могла розраховувати на вільний допуск в країну.