Ви тут:
Суспільство Україна 

Фестиваль дитячо-юнацької журналістики “Прес-весна на Дніпрових схилах” відбудеться онлайн

Цьогоріч XVІІІ Міжнародний фестиваль-конкурс дитячо-юнацької журналістики відзначатиме своє повноліття в режимі онлайн.

Тема цьогорічного фестивалю, яку обирали діти: “2020: моя країна в смартфоні”, виявилась вкрай актуальною, йдеться на сторінці Держкомтелерадіо у Facebook.

Фестиваль триватиме три дні, з 15 по 17 травня.

Вітатимуть юних журналістів, фотографів, блогерів, майстрів мікрофону й телекамери з 16 регіонів України та 7 країн світу віртуально. На фестиваль-конкурс завітають онлайн понад 300 учасників, які подавали свої роботи у 10 номінаціях.

У програмі журналістського фестивалю ретроспектива з фотопрезентацій, телефільмів, відеороликів та віртуальна екскурсія “Київ Європейська столиця”. Знані журналісти, блогери та медіатренери влаштують для учасників та гостей фестивалю “творчі вітальні” від професіоналів. Вони поділяться лайфхаками як не розповсюджувати фейки і створювати якісний контент, проведуть вебінари в прямих ефірах, практикуми онлайн та багато іншого.

Також працюватиме онлайн-редакція «ІнфоМанія». Учасники зможуть надсилати свої матеріали на теми присвячені 30-річчю агентства “ЮН-ПРЕС” Київського Палацу дітей та юнацтва, ділитися своїми враженнями від нового формату цьогорічного фестивалю, згадувати цікаві моменти минулих років під час перебування на фесті та участі в конкурсі.

Нестандартно пройде і урочиста церемонія нагородження – лауреати фестивалю почують привітання організаторів та настанови від журі у відеозверненнях, отримають довгоочікувані дипломи в електронному форматі, а кубки та призи будуть розіслані за вказаними адресами.

Окрім нагород та нового досвіду юні медійники, і в цьому році, матимуть унікальну можливість вступити до вітчизняних профільних вишів на пільгових умовах (за сертифікатами зі знижкою для переможців). Адже незмінний девіз Фестивалю – “Стань студентом у травні”.

Система Orphus