Ви тут:
Спорт Суспільство 

Ексгравець “Ворскли” потрапив до ТОП кращих білорусів чемпіонів України

Володимир Маковський провів 15 матчів за основний склад полтавців.

Спортивний сайт  sport.ua поставив ексфутболіста на 5 сходинку свого рейтингу.

“За рівнем таланту 20-річний Володимир навряд чи поступався своїм іменитим колегам. І напевно б добився високих результатів, якби вмів терпіти і старанно працювати на тренуваннях. Але не склалося ні з першим, ні з другим. За першу команду київського «Динамо» Володимир провів лише 14 матчів, решту часу грав за дубль. Правда, все одно став дворазовим чемпіоном України і володарем Кубка. Не знайшовши ігрового щастя в Києві, Маковський колесив по футбольній Україні, по черзі намагаючись закріпитися в «Ворсклі», ЦСКА, «Закарпаття». Виходило зі змінним успіхом. По закінченню п’ятирічного контракту з «Динамо» Володимир відбув на Батьківщину”, – йдеться у матеріалі.

У 1999 році шляхи братів Маковських вперше розійшлися — Михайло вирушив до полтавської «Ворскли», а Володимир до калінінградської «Балтики». Однак доволі швидко близнюки знову опинилися разом — Володимира було запрошено за протекцією брата до складу полтавської команди на орендних засадах.

Протягом наступних чотирьох років Володимир Маковський змінив ціли низку клубів, серед яких можна виокремити ужгородське «Закарпаття», київський ЦСКА, знову ж таки ту ж саму «Балтику». У 2003 році його контракт з київським «Динамо» добіг кінця і білоруський форвард прийняв рішення повернутися на Батьківщину.