Екс-футболісту, який приніс перемогу «Ворсклі» у Кубку України, виповнилось 45

Василь Сачко став автором єдиного забитого м’яча у Фіналі Кубка України 2009 року.

Незважаючи на те що «Кривбас» продовжив контракт із Сачком, восени 2007 року клуб вирішив безкоштовно відпустити гравця. У серпні 2008 року Сачко перебував на перегляді у «Львові», але контракт з ними Василь не підписав.

Після цього ним зацікавився тренер полтавської «Ворскли» Микола Павлов й Василь Сачко підписав контракт з новим клубом до кінця 2008 року та отримав 17-й номер в команді. За новий клуб він дебютував 23 серпня 2008 року в домашньому матчі проти «Шахтаря», в якому його команда виграла з рахунком 1-0. Свій перший гол за нову команду Сачко забив вже у своєму другому матчі, 30 серпня 2008 року проти «Іллічівеця». У наступному матчі Василь своїм результативним пасом на Дмитра Єсіна допоміг своїй команді перемогти «Дніпро». Через два тури він відзначився голом у ворота запорізького «Металурга». До початку зимової перерви Сачко виступав в основному складі команди та не забивав, втім його команда не програвала та перебувала у верхній частині турнірної таблиці. Взимку керівництво клубу вирішило продовжити контракт з Сачком та підписала договір до 30 травня 2009 року. У весняній частині чемпіонату Василь брав участь не у всіх матчах своєї команди й забив 2 голи, а саме по м’ячу у ворота «Дніпра» та «Кривбаса». Всього в чемпіонаті він забив 4 голи, а його команда посіла 5 місце.

У Кубку України сезону 2008—2009 «Ворскла» стартувала з 1/16 фіналу, де переграла «Зірку». Далі команді Сачко протистояла «Оболонь», в матчі з якою вдалося відзначитись голом, а його команда перемогла з рахунком 1-4. У чвертьфіналі було пройдено донецький «Металург». Півфінальний матч «Ворскла» грала проти «Металіста» у Харкові, Сачко не брав участь у грі через травму плеча, втім його команда зіграла з рахунком 0-0. По регламенту того сезону у випадку нічиї команди грали другий матч. 13 травня 2009 року команди провели ще один матч у Полтаві. Василь грав зі стартових хвилин. Вже у першому таймі він забив 2 голи. Більше матчі голів не було й гра закінчилася з рахунком 2-0, а команда Сачка вийшла до фіналу. На наступний день після матчу з «Металістом» Василь почав переговори з клубом та продовжив контракт. Фінал проходив у Дніпропетровську на стадіоні Дніпро-Арена. Матч відбувся 31 травня 2009 року, а суперником полтавського клубу був донецький «Шахтар». На 50-й хвилині матчу Сачко забив переможний гол. Василь став найстаршим автором голу у фіналах Кубка України. У наступному сезоні «Ворскла» отримала право на виступ у Лізі Європи.