Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

“Дивоцвіт Лесиного Гаю”: у Гадячі провели літературно-мистецьке свято

Сьогодні у межах щорічного обласного літературно-мистецького свята “Дивоцвіт Лесиного Гаю” презентували літературно-краєзнавчий альманах “Мистецьке гроно”.

Про це повідомили у Гадяцькій міській раді.

З урахуванням обмежувальних вимог на період дії карантину в Гадяцькій бібліотеці для дітей  презентували 11 випуск літературно-краєзнавчого альманаху «Мистецьке гроно», редактором якого є Олександр Недовіс. Презентацію транслювали онлайн.

Також сьогодні за участю представників міської влади відбулось покладання квіткових композицій до місця садиби родини Драгоманових, пам’ятного знаку родині Драгоманових, пам’ятного знаку на місці будинку в урочищі Зелений гай, де жила Леся Українка в 1893-1906 роках.

Працівники Гадяцької центральної бібліотеки ім. Лесі Українки підготували віртуальну книжкову мозаїку «Дари духовні роду Драгоманів»,  віртуальну мандрівку-колаж «На гостини до Драгоманових: як це було» та  поетичний нон-стоп «Краса і сила Лесиного слова». Людмила Зубко представила вишите полотно «Благословенна Богом «найукраїніша» Україна». Свій творчий тандем представили Володимир Близнюк та Валентина Єфіменко.

Фото міськради

 

 

поширити новину: