Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

COVID-19 у Кременчуці: з діагнозом пневмонія 29 пацієнтів, у одного стан тяжкий

Як повідомила 18 травня на засіданні міського штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації заступник міського голови Кременчука Ольга Усанова, за минулу добу зі скаргами на ГРВІ до лікарів звернулася 1 дитина, грипу і пневмоній не реєстрували.

У стаціонарних відділеннях міських лікарень з діагнозом пневмонія перебуває 29 пацієнтів. У 1-го тяжкий перебіг хвороби, у нього підтверджено COVID-19. У місті проводиться робота щодо виявлення можливих випадків захворювання на COVID-19. З початку епідемії у Кременчуці проведено 440 досліджень експрестестами, за вчорашню добу проведено 2 експрестести, вони показали негативний результат, повідомили у Кременчуцькій міськраді.

Вчора з Полтавського обласного лабораторного центру отримали 32 результати ПЛР досліджень, очікують ще 100 результатів.

У суботу в тестовому режимі запрацювала ПЛР лабораторія м. Кременчука. Протягом вихідних лабораторією було виконано 24 аналізи, отримано один позитивний результат на COVID-19, всі ці аналізи направлялися також на дослідження до Полтавського обласного лабораторного центру. Результати кременчуцької лабораторії, як позитивний, так і негативні, там були підтверджені. Наразі лабораторія продовжує працювати. Для того, щоб вона могла запрацювати в штатному режимі необхідно направити для верифікації до референс-лабораторії в Київ 5 позитивних і 10 негативних результатів. Наразі негативних результатів достатньо, необхідно ще 4 позитивних результати для того, щоб всі дослідження можна було направити їх до київської лабораторії.

У інфекційному відділенні лікарні інтенсивного лікування «Кременчуцька» на стаціонарному лікування наразі перебуває 24 пацієнти, 20 з них з пневмоніями, 1 – у важкому стані, у 13 – підтверджено COVID-19, 7 очікують результатів ПЛР – досліджень.

На сьогодні у Кременчуці зареєстровано 103 випадки захворювання на COVID-19, з них вже 73 одужало, 1 – находиться на лікуванні у Полтаві, 2-є – у Києві, 13 лікуються у стаціонарних відділеннях м. Кременчука, 10 лікуються амбулаторно, 4, на жаль, померли від наслідків корона вірусної хвороби.

Система Orphus Поделиться на fb