Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

“Чорнобильські” заходи на Лубенщині перенесли

У зв’язку з дією карантинних обмежень та забороною проведення масових зібрань, на Лубенщині скасовано ряд заходів, які проводилися впродовж багатьох років з нагоди чергової річниці аварії на ЧАЕС.

Враховуючи їх традиційний характер та з огляду на ряд ювілейних дат, які припадають саме на 2020 рік, керівництвом району спільно з районною організацією ветеранів та інвалідів «Союз Чорнобиль України» розглядається можливість перенесення частини заходів на більш сприятливий період, повідомили у Лубенській РДА.

Передовсім йдеться про турнір з міні-футболу пам’яті Героя України Олександра Лелеченка, який вже понад десять років проводиться у травні на території Новооріхівської школи. У разі сприятливої карантинної ситуації та повноцінного відновлення навчального процесу турнір пройде на початку вересня за участі делегації електроцеху Чорнобильської АЕС.

На осінь планують змістити традиційний легкоатлетичний пробіг пам’яті учнівської молоді. Відносно святкування 30-річчя утворення міськрайонної Чорнобильської організації та 20-річчя неврологічного відділення для учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС обласного госпіталю ще тривають обговорення, розглядаються різні варіанти.

Система Orphus