Ви тут:
Спорт Суспільство 

Через коронавірус перенесли Європейський юнацький олімпійський фестиваль

Задля уникнення одночасного проведення з перенесеними Олімпійськими іграми в Токіо-2020 Європейський юнацький олімпійський фестиваль (ЄЮОФ) в Банська Бистриця, Словаччина, буде проходити з 24 по 30 липня 2022 року.

Про це розповіли у НОК України.

Таке спільне рішення Європейських Олімпійських Комітетів (ЄОК) і Організаційного комітету XVI літнього ЄЮОФ було ухвалено вслід за перенесенням через пандемію COVID-19 Ігор у Токіо на 23 липня – 8 серпня 2021 року.

Нагадаємо, молодіжний спортивний форум спочатку планували провести в Словаччині з 25 по 31 липня 2021 року.

«ЄЮОФ надзвичайно важливий для молоді Європи, і ми дуже вдячні організаторам Банська Бистриця-2021 і урядовим органам Словаччини за їх гнучкість і відданість фестивалю», – відзначив генеральний секретар ЄОК Раффаеле Паньоцці.

«Ми впевнені, що проведення ЄЮОФ в Словаччині матиме великий успіх, а сам фестиваль стане справжнім святом молодості та оновлення після пандемії коронавірусу».

ЄЮОФ є провідними мультиспортивними змаганнями для кращих молодих спортсменів віком від 14 до 18 років в Європі. Очікується, що близько 3000 спортсменів з усіх 50 європейських національних олімпійських комітетів змагатимуться за нагороди в 11 видах спорту в Банській Бистриці.

Перейти до вмісту