Ви тут:
Медицина Суспільство 

Через коронавірус люди все частіше зловживають алкоголем: експерти

Через карантин та коронавірус збільшується кількість алкогольно залежних людей. Експерти попереджають, що під час пандемії зловживання найбільш небезпечне.

Експерти з алкогольної залежності опублікували статтю у виданні British Medical Journal (BMJ), передає 24 канал, де попереджають про зростання кількості вживання алкоголю в Великобританії.

За тиждень до 21 березня, коли в Англії ввели карантин, продажі алкоголю зросли на 67%. Ситуація може бути схожою і в інших країнах, попереджають автори. Для порівняння, загальні продажі супермаркетів збільшилися лише на 43%. 

Ці дані свідчать про те, що тим, хто вже бореться з алкогольною залежністю, і тим, хто знаходиться на межі залежності, особливо потрібна термінова підтримка.

Безпосередньо перед тим, як пандемія коронавірусу розпочалася  в Великобританії, Alcohol Health Alliance UK заснував Комісію з боротьби зі шкодою алкоголю (Commission on Alcohol Harm).

“Як і в багатьох аспектах епідемії коронавірусу, тільки в ретроспективі ми зможемо виміряти вплив соціальної ізоляції, втрати робочих місць і фінансового краху на вживання алкоголю. Якщо ми не будемо готуватися до виходу з пандемії, ми побачимо ще більший ріст шкоди від алкоголю для цілого покоління”, – йдеться в статті.