Ви тут:
Суспільство Україна 

Артилеристи морської піхоти провели навчання

В окремій артилерійській бригаді імені генерал-хорунжого Олексія Алмазова, яка підпорядкована командуванню морської піхоти, проведено планові тренування з управління артилерійською розвідкою.

Про це повідомляє пресслужба командування морської піхоти.

Заняття проводилось на одному з полігонів Миколаївщини, у ньому взяли участь розвідувальні підрозділи бригади та дивізіонів, в ході якого були відпрацьовані питання виявлення цілей, обробки результатів розвідки та передачі отриманих даних засобам ураження.

Для проведення розвідки та визначення цілей застосовувались модернізовані вітчизняні та сучасні закордонні технічні засоби, якими сьогодні укомплектована бригада. У тому числі й тими, що були отримані в рамках військової допомоги Україні від США.

Як зазначив начальник ракетних військ і артилерії – заступник командувача морської піхоти полковник Олександр Сук, тренування проводилось у два етапи. Під час першого етапу, здійснювався збір інформації про розвідку цілей та передача їх на пункт артилерійської розвідки. Після чого відбувалася обробка отриманих даних, визначалися пріоритети цілей та готувались пропозиції командиру бригади щодо їхнього ураження.

У ході другого етапу відпрацьовувалася робота у складі розвідувального вогневого комплексу. Однією з головних особливостей такого принципу роботи є те, що отримана розвідувальна інформація минає декілька таких ланцюгів як обробка, узагальнення, тощо й одразу використовується для нанесення вогневого ураження.

“Сьогодні ми, вдосконалювали навички, які знадобляться особовому складу бригади безпосередньо під час виконання бойових завдань. Мету тренувань було досягнуто, – додав полковник Олександр Сук”, – йдеться у повідомленні.

Фото: Пресслужба командування морської піхоти