Ви тут:
Суспільство Україна 

29 травня — Міжнародний день миротворців ООН

Починаючи з 1992 року Збройні сили України беруть участь у миротворчих операціях під егідою ООН, НАТО та інших міжнародних організацій. У військових операціях взяло участь 44 тисячі українських військовослужбовців, 55 з них — загинули.

Наразі ЗСУ беруть участь у трьох миротворчих операціях.

З нагоди Міжнародного дня миротворців ООН українських військових привітав Головнокомандувач Збройних Сил України генерал-полковник Руслан Хомчак.

Шановні бойові друзі!

Щиро вітаю вас із Міжнародним днем миротворців ООН!

Це свято встановлене на честь мужності та самовідданості воїнів-миротворців та їх внеску у підтримання стабільності у різних регіонах планети.

Особовий склад національних контингентів і персоналу Збройних Сил України у складі міжнародних операцій з підтримання миру і безпеки сприяє забезпеченню міжнародної стабільності та безпеки, створює сприятливі умови для формування позитивного іміджу нашої держави у світі.

Висловлюю вдячність за службу всім, хто під прапором ООН чесно виконував і продовжує виконувати благородну місію воїнів-миротворців, захищає мир та спокій в «гарячих точках» світу.

Схиляю голову перед подвигом тих, хто віддав своє життя заради миру.

Переконаний, що українські воїни-миротворці й надалі високо триматимуть честь Державного Прапора України та її Збройних Сил.

Бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я, щастя, добробуту та нових звершень у благородній справі служіння миру та Батьківщині!

Слава Україні!

Головнокомандувач Збройних Сил України генерал-полковник Руслан Хомчак

Фото: РБК

поширити новину: