Ви тут:
Культура Суспільство Україна 

Зірка «Спіймати Кайдаша» розповіла чи планується продовження серіалу

Антоніна Хижняк вважає, що історія, показана у серіалі, не матиме продовження.

Про це вона заявила під час онлайн інтерв’ю журналісту BBC Україна.

«Я б хотіла дати всім надію, але скажу чесно – сценаристка не планувала другий сезон. Вона чесно заявила про те, що не вірить у те, що Кайдаші зможуть помиритися. Всі, напевно, хотіли під якоюсь грушою якийсь там обід та хепіенд, але якби ми це зробили, то це б було б не оте реальне дзеркало життя. Такий відкритий фінал – це драматургічний прийом, тут кожний може сам придумати його собі», – розповіла акторка.

«Спіймати Кайдаша» — український серіал 2020 року. Телесеріал створений продакшн-компанією ПроКіно для телеканалу СТБ. Сценаристкою та виконавчою продюсеркою проєкту є Наталка Ворожбит. Серіал знято за мотивами повісті Івана Нечуй-Левицького «Кайдашева сім’я».

Прем’єра телесеріалу відбулася 2 березня 2020 року на телеканалі «СТБ».
Сам сюжет Сюжет лише віддалено заснований на повісті Івана Нечуя-Левицького «Кайдашева сім’я», події якої розгортаються у 1860-их роках через декілька років після скасування кріпацтва, оскільки творець серіалу Наталка Ворожбит зробила чимало змін у першоджерелі: вона перенесла події у період 2000/2010-их років та додала багато нових сюжетних ліній.

Події телесеріалу розгортаються хронологічно з 2005 по 2014 роки, протягом 9 років у період вже після відновлення незалежності України у 1991 році. Основні сюжетні лінії телесеріалу розгортаються навколо віковічної проблеми протистояння двох поколінь однієї родини — покоління батьків та дітей. Сюжет телесеріалу повнитися різними драматичними конфронтаціями між усіма членами родини, апогей чого приходить у 2014 році коли сім’ю розділяє Революція гідності. Один син Кайдашів — Лаврін — у час важких для України часів проявив україноцентричні погляди та підтримав незалежність України, пішовши добровольцем на війну захищати Україну супроти Російської агресії. Інший же син Кайдашів — Карпо — у час важких для України часів проявив російськоцентричні погляди та став прихильником Росії, звинувачуючи «майданутих» в Революції гідності та в окупації Криму та Донбасу Росією.

поширити новину: