Ви тут:
Суспільство Україна 

Затримали двох паліїв, які спричинили наймасштабнішу пожежу на Житомирщині

Учора затримано двох паліїв, які спричинили наймасштабнішу пожежу на Житомирщині, котру вже тиждень гасять близько 150 рятувальників та лісників.

Про це повідомляють в прес-службі ДСНС

Пожежа настільки потужна, що на її ліквідацію довелося викликати підмогу – пожежно-рятувальні підрозділи з інших областей та пожежну авіацію ДСНС. За тиждень було здійснено 280 вильотів та скинуто в епіцентр вогняної стихії майже 1500 тонн води. Можете порахувати, у скільки державі обійдеться гасіння пожежі, яку спричини ці два покидьки, 1991 та 1989 р.н.

До речі, їх затримали лісники Народицького спецлісгоспу у той момент, коли злочинці знову палили сухостій, тепер вже поблизу села Рубежівка – один на полі, інший – у лісосмузі. За інформацією Народицького відділення поліції, обидва чоловіки зізналися у попередньому підпалі поблизу села Гуто-Марятин (це сусіднє з Рубежівкою), котрий і призвів до наймасштабнішої пожежі на Житомирщині, наслідки якої будуть катастрофічними і для людей, і для навколишнього середовища.

“Ми вважаємо, що ці двоє зобов’язані компенсувати усі збитки, нанесені природі, державному бюджету і здоров’ю наших рятувальників, які працюють у вогняному пеклі в режимі 24/7”, – зазначили у пресслужбі відомства.

“Штрафи мають бути не символічними, а такими, що справді здатні покрити усі збитки, нанесені пожежею. Навіть якщо паліям задля їх виплат доведеться спродувати свої хати чи автомобілі. Тому що прощення такому бути не може. І жаліти таких істот – не варто”.

На фото прес-служби Управління ДСНС України у Житомирській області – ліквідація пожежі, спричиненої затриманими паліями.

Система Orphus