Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Запрацював сайт, присвячений боротьбі з епідемією COVID-19 на Полтавщині

Полтавська волонтерська група 31 березня запустила сайт, присвячений боротьбі з епідемією COVID-19 на Полтавщині. 

З допомогою цього сайту можна побачити поточні потреби та забезпечення полтавських лікарень; допомогти у пошуку постачальників необхідного обладнання та засобів захисту; побачити поточну ситуацію в Україні та світі; подивитись перелік підприємств, які вже приєдналися до боротьби з епідемією.

Як розповіла PR-менеджер “Полтавської волонтерської групи” Аліна Красільнікова, інформація на порталі буде оновлюватись щоденно.

“Ми – об’єднання полтавських організацій, що ставлять за мету, підготуватись, до можливих ризиків, які створює ситуація з COVID-19.  Зважаючи на ситуацію з поширенням коронавірусу в світі ми маємо бути готовими до різних сценаріїв. Допомога може знадобитися лікарям, уразливим групам, оперативному штабу влади. З цією метою, ми об’єднались, перед можливими загрозами, щоб максимально акумулювати наші сили та ресурси, для спільної протидії COVID-19”, – зазначають у волонтерській групі.

До речі, об’єднання “Полтавська волонтерська група” включає в себе організації: Полтавський Батальйон Небайдужих, Helpgroup, Полтавська асоціація бізнесу та Зміст.

Наразі для допомоги в боротьбі з коронавірусом на Полтавщині до цієї групи уже приєдналися близько трьох десятків компаній. Серед них: Нова Пошта, Аврора, Служба охорони “Явір”, ФК “Ворскла”,  мережа аптек “Тріоль”, Полтавський бізнес клуб та інші.

Посилання на сайт: https://covid19.pl.ua/

FB: https://www.facebook.com/profile.php?id=100004285112003

Моб. тел.: +380507212636

Telegram: +380964087989

Email: lina.journalist.nb@gmail.com

Система Orphus