Ви тут:
Кримінал Полтавщина Суспільство 

За тиждень 8 лубенців стали жертвами шахраїв, – поліція

За два місяці поточного року у поліції Лубенщини зареєстровано 25 фактів шахрайств, лише за минулий тиждень до поліції звернулося 8 мешканців Лубенщини із заявами про шахрайські дії відносно них.

Про це повідомляє пресслужба Лубенського відділу поліції.

Поліція Лубенщини радить мешканцям міста та району, як не стати жертвою шахраїв.

1. Схема «Ваш родич у біді». Якщо Вам телефонують з повідомленням про те, що ваші близькі, родичі чи знайомі потрапили у лихо або їх затримала поліція і вимагають кошти для вирішення проблеми, то ніколи не перераховуйте кошти на вимогу невідомих вам осіб, перевірте, де знаходяться ваші рідні та зателефонуйте одразу ж до поліції за телефоном «102».

2. Схема «Псевдобанківські працівники». Якщо Вам зателефонували чи надіслали смс-повідомлення з проханням повідомити свій пін-код чи активізувати картку, то у ніякому разі не повідомляйте номер банківської картки, термін дії, пін-код або смс-код. Пам’ятайте, що працівники банку не мають права уточнювати особисті дані у телефонному режимі. Зберігайте спокій, зателефонуйте на офіційну гарячу лінію банку задля уточнення інформації.

3. Остерігайтесь поширеної схеми інтернет-шахрайства. Якщо Ви знайшли товар за низькою ціною в інтернеті і у Вас потребують повну передоплату, то пам’ятайте – основне правило покупок в інтернеті: передоплату можна вносити тільки перевіреним продавцям, іншим оплачуйте товар після отримання.
Пам’ятайте, запорука Вашої безпеки-обережність, пильність та уважність. Якщо Ви стали жертвою шахраїв- відразу телефонуйте до поліції за телефоном 102.