Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство 

За останню добу у Кременчуці зробили 21 експрес-тест на коронавірус

Учора провели 21 експрес-тест особам з підозрою на COVID-19,  всі вони показали негативні результати, 11 зразків біологічних матеріалів направили на проведення  ПЛР досліджень до м. Полтави. Про це повідомили у Кременчуцькій міській раді.

За словами  заступника міського голови Ольги Усанової, за минулу добу зі скаргами на ГРВІ до лікарів звернувся   21 дорослий та 16 дітей, у 2 виявлено пневмонію.  У стаціонарних відділеннях міських лікарень з діагнозом пневмонія перебуває 35 осіб, у 4-х – тяжкий перебіг хвороби. Всім хворим на пневмонію проводять ПЛР тестування, щоб спростувати або підтвердити захворювання на коронавірусну інфекцію.

Всього з початку пандемії COVID-19  на ПЛР- дослідження до м. Полтави та Києва було направлено  152 зразків біологічних матеріалів, 129 результатів  вже отримали, 11 мали позитивний результат. З цих 11 хворих наразі у інфекційному відділенні лікарні інтенсивного лікування «Кременчуцька» перебуває 8 осіб, двоє вже вилікувалися, один, на жаль, помер. Померлому чоловікові було 84 роки, він захворів ще 3 квітня, до лікарів він звернувся запізно, лише 13 квітня, тому врятувати йому життя не вдалося.

На самоізоляції з початку карантину у Кременчуці на самоізоляції перебувало 500 осіб, з них 41 особа – контактна, 413 вибуло, 7 за добу.

Читайте також:  На Полтавщині зафіксували першу смерть людини від ускладнень COVID-19

Система Orphus Поделиться на fb