Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство 

За минулий тиждень у Миргороді на грип та ГРВІ захворіло 74 людини, з них – 23 дітей

Згідно з моніторингом захворюваності на грип та ГРВІ, проведеного Миргородським МВПЛД, за минулий тиждень на гострі респіраторні інфекції та грип захворіло 74 особи. Дітей віком до 17 років – 23 особи, з них 6 дітей  шкільного віку. Про це повідомили у Миргородській міській раді.

Миргородський міжрайонний відокремлений підрозділ лабораторних досліджень Державної установи «Полтавський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я  України» інформує, що за 15-й тиждень 2020 випадки гострих кишкових інфекцій не реєструвалися. Серед жителів міста зареєстровано 4 лабораторно підтверджені випадки підозри на COVID-19 та 14 випадків підозр на інфікування COVID-19. На самоізоляції перебуває 49 осіб. Знято з обліку самоізоляції  52 особи.

Згідно з моніторингом захворюваності на грип та ГРВІ, проведеного Миргородським МВПЛД, за тиждень на гострі респіраторні інфекції  та грип захворіло 74 особи, інтенсивний показник захворюваності склав 172,6 на 100 тис. населення. Захворюваність стабільно знижується та знаходиться на неепідемічному рівні. Захворіло дітей віком до 17 років 23 особи, що складає 31,1 % від усіх захворілих,   з них 6 дітей  шкільного віку ( 26,1 %). 

Госпіталізовано  до відділень КНП «Миргородська ЦРЛ» – 7 осіб, що складає 9,5 % від загальної кількості захворілих, з них  2 дитини та 5 дорослих .

За даними центру первинної медико-санітарної допомоги, за минулий тиждень вакцинація проти грипу не проводилася, з початку епідсезону  вакциновано лише 102 особи. Вакцина придбана за власні кошти громадян в аптечній мережі. 

Система Orphus