Ви тут:
Полтавщина Спорт Суспільство 

Ювілей святкує екс-тренер полтавської «Ворскли»

Юрію Морозову виповнилось 70 років.

Народився у місті Свердловськ Ворошиловградської області (тепер Довжанськ Луганської області) (за іншими даними — у Києві). Грати у футбол розпочав у команді цивільного флоту. Перший тренер — Аркадій Миколайович Ларіонов. У чотирнадцятирічному віці був запрошений у спортивну школу київського «Динамо». В основну команду киян не потрапив через перелом ноги, отриманий в товариському матчі проти «Арарату».

1968 року перейшов в вінницький «Локомотив», а наступного року був запрошений Олегом Базилевичем в чернігівську «Десну», де провів один сезон. У першій половині сезону 1971 року виступав у кадіївському «Шахтарі».

1971 року перейшов у ворошиловградську «Зорю», разом з якою в сезоні 1972 року став чемпіоном країни.

1973 року отримав повістку в армію і з 1974 по 1977 рік виступав за московський ЦСКА. 1977 року через конфлікт з керівництвом команди, яке не відпускало гравця з команди, прийняв рішення завершити кар’єру футболіста.
З серпня 2000 по червень 2001 року був головним тренером «Ворскли». Клуб при ньому зайняв 12-е місце у вищій лізі чемпіонату України, останнє, яке дозволяє зберегти прописку в еліті.

Система Orphus