Ви тут:
PROвсе Суспільство 

Як зберігати здоров’я в самоізоляції, – розповіли експерти

Зберегти здоров’я в самоізоляції можуть допомогти прості способи. Британський мікробіолог Кейт Стівенс радить для цього піклуватися про кишківник, достатньо спати, пити воду, а також виконувати вправи.

Доктор Кейт Стівенс, фахівець з мікробіології кишківника з OptiBac Probiotics, розповіла, що в умовах самоізоляції важливо підтримувати здоров’я кишківника, від якого залежить загальне самопочуття, пише changeua.com

«Стрес, неспокій, недосипання, погане харчування створюють дисбаланс кишкового мікробіома, який може знизити вашу імунну систему», – зауважила вона.

Ось прості способи, що допомагають, на думку британського мікробіолога, зберегти хороший стан кишківника та разом з цим здоров’я у цілому людям, що дотримують самоізоляцію.

Лягати спати раніше. Необхідно спати принаймні 7 або 8 годин щоночі. Для цього вчений рекомендує укладатися в ліжко трохи раніше. Сон достатньої тривалості сприяє процесам клітинної регенерації, підвищуючи стійкість організму до дії патогенів.

Виконувати вправи. Фізична активність – простий спосіб захистити себе від ледачого кишківника, ослаблення імунної системи, каже мікробіолог.

«Вправи також є відомим засобом для зняття стресу, можуть допомогти вам почуватися спокійніше, впевненіше в ці непевні часи. Спробуйте очистити простір у вітальні і виконати кілька вправ на килимку», – дала пораду Кейт Стівенс.

Зменшити споживання алкоголю. Спиртні напої містять багато цукру, який годує шкідливі кишкові бактерії.

Пити воду. Експерт пояснює: гідратація має важливе значення для підтримки мікробіома й імунної системи. Вживаючи воду, ми природним чином позбавляємося від небажаних компонентів, токсинів, допомагаємо травній системі працювати краще.

Отримувати вітаміни. Особливо важливий для імунної функції вітамін С. Простий спосіб його отримувати – вживати в їжу броколі, цвітну капусту, білокачанну капусту, ківі, апельсиновий сік, перець, помідори. Інший необхідний для збереження здоров’я в самоізоляції нутрієнт – вітамін D. Його джерела: жирна риба, яйця, гриби.

Вживати пробіотики. Мікробіолог рекомендує їсти квашену капусту, кімчі, кефір. Ці продукти ефективно оздоровлюють кишкову флору, служачи харчами для корисних бактерій.

фото Freepik

Система Orphus