Ви тут:
Суспільство Україна 

Як Україні підготуватися до осінньої хвилі COVID-19: епідеміолог

Епідеміолог Андрій Александрін вважає, що друга хвиля коронавірусної інфекції прийде у будь-якому випадку і, швидше за все, восени. Він має припущення, як Україні найефективніше підготуватися до осіннього спалаху COVID-19.

Про це голова національної експертної групи з інфекційного контролю Андрій Александрін розповів в ефірі програми “Право на владу”, передає 24 канал.

Александрін вважає, що Україні потрібно витрачати сили не на обмежувальні заходи, а на впровадження програм інфекційної безпеки. За його словами, особливо такі програми необхідні у дитячих садках, школах, лікувальних закладах.

“Було б дуже добре, якби ми за літо зуміли як мінімум підготувати саме соціально критичні місця, наскільки це можливо”, – сказав Андрій Александрін.

Також епідеміолог вважає, що такі програми позитивно вплинули б не лише на ймовірний спалах коронавірусної інфекції, а й на проходження інших щосезонних респіраторних захворювань. Александрін підкреслив, що в Україні спостерігається щорічне зростання сезонних захворювань, які починаються у вересні та закінчуються у травні. 

Система Orphus