Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Як для школярів Кременчука буде завершуватися 2019-2020 навчальний рік, – розповів Віталій Малецький

Карантин, оголошений у зв‘язку з поширенням коронавірусноі інфекціі, змінив звичний перебіг навчального року для школярів. Міський голова Кременчука Віталій Малецький розповів на своїй сторінці у Facebook про те, як буде завершуватися 2019-2020 навчальний рік у школах Кременчука.

“Класні та групові заняття з учнями шкіл в режимі он-лайн завершаться 29 травня 2020 року. З 1 по 6 червня відбудуться індивідуальні он-лайн заняття з учнями з метою корекції знань, завершення підсумкового оцінювання, надолуження пропущеного матеріалу під час зимового карантину. Табелі успішності будуть надіслані батькам електронним способом з 08 до 12 червня. Паперові будуть видані в кінці серпня 2020 року. Учні 4 та 9 класів звільняються від ДПА. Атестати учні 9 класів отримають з 12 до 15 червня 2020 року”, – написав він.

Також Віталій Малецький додав, що проведення урочистих лінійок та випускних вечорів цього року забороняється. Учителі підуть у відпустки наприкінці червня після видачі табелів та атестатів, заповнення шкільної документації. Випускники 11 класів отримають атестати після складання ЗНО. Терміни та порядок складання ЗНО ще не визначені.

“На другому етапі запропонованого Урядом виходу з карантину розпочнеться процедура підготовки до ЗНО. Відновлення роботи дошкільних закладів освіти стане можливим на четвертому етапі (протягом 10 днів поспіль кількість нових, не пов‘язаних між собою випадків щоденно, менше, ніж 5 на область)”, – зауважив міський голова Кременчука.

До речі, за минулу добу, 26 крітня, нових випадків COVID-19 у Кременчуці не зареєстровано. З Полтавсього обласного лабораторного центру отримано результати 11 ПЛР-тестів, всі вони виявилися негативними.

Система Orphus