Ви тут:
Відео Суспільство Цікавинки 

Вихід в український прокат фільму “Де ти, Адам?” перенесено через карантин

Всеукраїнська прем’єра фільму Олександра Запорощенко “Де ти, Адам?”, яка повинна була відбутися 23 квітня, а також спеціальні покази 20 квітня в мережі кінотеатрів “Планета кіно”, відкладено. Зміна дати виходу фільму в прокат пов’язані з рішенням Уряду про введення і продовження карантину на території України. Нова дата релізу стрічки буде повідомлена пізніше.

Про це інформує 112.ua.

Незалежно від нової дати прокату, фільм буде також актуальним. Сюжет розгортається в стародавньому монастирі Дохіар на західному узбережжі гори Афон, на півострові Егейського моря. Цей півострів відданий у виключне користування ченцям східного християнства. Центральною фігурою фільму став старець монастиря, ігумен Григорій, чий багаторічний досвід пастирства нагородив його глибоким розумінням людської душі. Фільм делікатно відкриває завісу, яка зазвичай приховує чернече життя на Афоні, особисті радості, надії і слабкості кожного ченця. Завдяки цьому ченці постають перед глядачем у всій їх живій, теплій самобутності. Запросивши у свій світ авторів стрічки, а з ними і глядачів, ченці сподіваються нагадати кожному про його особисте воскресіння.

“Ідея створення документального фільму виникла у грудні 2005 року, коли продюсер фільму, протодиякон Олександр Плиска, познайомився з головним героєм майбутньої стрічки – ігуменом Афонського монастиря Дохіар Герондою Григорієм (Зумісом), нині вже покійним. Ідеолог і продюсер стрічки протягом багатьох років щорічно проводив у монастирі чверть року. І, волею долі, як раз відвідував Афон, коли в Україні був введений карантин. Олександр прийняв рішення залишитися в монастирі”, – йдеться у повідомленні.

Фото: 112.ua