Ви тут:
Спорт Суспільство 

Волейбол: змагання в елітних дивізіонах України передчасно завершили без вручення медалей

Директорат ГО ФВУ прийняв рішення призупинити XXIX чемпіонат України сезону 2019/2020 років в усіх лігах до закінчення офіційно оголошеного терміну дії карантину – 3 квітня.

Як розповіли у Федерації волейболу України, національна федерація керувалася стремлінням визначити чемпіонів та призерів виключно за спортивним принципом, а не якимось вольовим рішенням. Однак ускладнення ситуації з COVID-19 у нашій країні та відповідне рішення Кабміну продовжити термін дії карантину до 24 квітня таки змусили вирішити долю медалей в обох елітних дивізіонах іншим шляхом.

«Оскільки переважна більшість керівників команд Суперліги висловилася за бажання обов’язково дограти чоловічий та жіночий чемпіонати, то ми його підтримали і саме тому не завершили змагання достроково, а призупинили їх до закінчення дії карантину – 3 квітня. З огляду на те, яка запекла боротьба об’єктивно очікувалася у чоловічому плей-офф та неймовірну інтригу у суперечці за останню путівку до квартету найсильніших – у жінок, це рішення виглядало найбільш справедливим і повністю відповідало вимогам спортивного принципу. Але остільки днями Кабмін України вирішив продовжити карантин до 24 квітня, то відкладати «з’ясування стосунків» в обох Суперлігах ми вже не мали можливості», – розповів президент національної федерації Михайло Мельник.