Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Відсьогодні штрафувати полтавців за порушення карантину зможуть й інспектори з контролю за благоустроєм та посадовці виконкомів, – Шамота

Відсьогодні складати протоколи за порушеннями правил карантину зможуть інспектори інспекції з контролю за благоустроєм та посадові особи виконкомів полтавських райрад.

Про це на своїй сторінці у Telegram повідомив в. о. міського голови Полтави Олександр Шамота.

“Таке рішення прийняли на сьогоднішньому виконкомі. Воно дасть змогу посилити контроль за дотриманням умов карантину в місті, особливо напередодні свят та великої кількості вихідних упродовж цього та наступного тижня.

Вкотре наголошую – карантин не закінчився, тож двічі подумайте перш ніж проігнорувати його. Маївка це, звісно, добре, і погода хороша, але це не привід наражати себе та своїх близьких на небезпеку”, – написав Олександр Шамота.

Порушення правил карантину тягне за собою накладення штрафу на громадян від однієї до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб – від двох до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян – ст.44 адмінкодексу України.

Фото: Telegram

поширити новину: