Ви тут:
Суспільство Україна 

Відбулися чергові випробування комплексу крилатих ракет «Нептун»

На півдні Одеської області на полігоні «Алібей» відбулися чергові випробування комплексу крилатих ракет наземного базування «Нептун».

Про це повідомляє пресслужба Міноборони України.

Під час стрільб комплексу крилатих ракет наземного базування «Нептун» було здійснено перевірку тактико-технічних характеристик, зокрема, дальність та точність ураження морських цілей. Надводні мішені були уражені на заданій дальності.

Раніше повідомлялося, що вітчизняний оборонно-промисловий комплекс здатний у найкоротший строк розробляти складні зразки озброєння та військової техніки для забезпечення Збройних Сил України. Виробництво зазначених ракет буде здійснюватися в Україні за замкненим циклом. Комплекс крилатих ракет «Нептун» — розробка конструкторів державного підприємства «Державне Київське конструкторське бюро «Луч» у співпраці з іншими державними і приватними підприємствами оборонно-промислового комплексу України.

«Рада національної безпеки і оборони України визначила завдання щодо розроблення, серійного виробництва новітніх зразків ракетної техніки, зокрема забезпечення комплексами крилатих ракет Збройних Сил України для підвищення їх бойового потенціалу на морському напрямку в акваторіях Чорного та Азовського морів. Розвиток ракетної програми також є одним із пріоритетів розвитку Збройних Сил України і відбувається за активної участі Міністерства оборони України, Генерального штабу ЗСУ», – йдеться у повідомленні.

Фото: Міноборони

поширити новину: