Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Велике будівництво: трасу Київ-Харків у межах Полтави закінчать ремонтувати влітку

Голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов спільно з директором ДП «Агентство місцевих доріг Полтавської області» Олексієм Басаном проінспектували стан виконання ремонту автодороги Київ-Харків-Довжанський у межах Полтави. Ця дорога входить до програми Президента України «Велике будівництво».

Хоча ділянка автотраси на Київському шосе у власності Полтави, але це обличчя не лише міста, а й регіону, повідомляють у Полтавській ОДА.

«Коли до Полтави приїздив Президент України Володимир Зеленський, він особисто звернув увагу на цю дорогу. Загалом ремонт коштує 217 мільйонів гривень, із них – 107 мільйонів заплатила область із Дорожнього фонду, а місто перерахувало 17 млн грн. Цих коштів нам не вистачало, щоб зробити цю автотрасу сучасною та за європейськими стандартами. Тому ми звернулися з листом до Кабміну щодо фінансування даного ремонту. Уряд виділив 95 мільйонів гривень, за які плануємо завершити роботи», – сказав Олег Синєгубов.

Як повідомив Олексій Басан, кожен шар конструктиву дорожнього одягу перевіряють фахівці ДерждорНДІ ім. М. Шульгіна, щоб прослідкувати якість матеріалів і дотримання технологічного процесу. Тільки після лабораторних досліджень продовжують ремонт. Нині від вулиць 23 Вересня до Серьогіна асфальтують смуги руху та під’їздів, а від 23 Вересня до Великотирнівської працює фрезерувальна машина.

Роботи на Київському шосе планують завершити за два місяці. Крім нової дороги встановлять сучасне освітлення, бар’єрну огорожу і пластикову розмітку.

Олег Синєгубов зауважив, що за два тижні розпочнуть капітальний ремонт мостів на автодорозі Велика Рублівка – Чутове та Машівка – Карлівка. Вже проведено тендер, визначено переможця. Це аварійні мости тож потребують капітального ремонту.

Також розпочнуть ремонт на автодорозі Полтава-Суми-Надержинщина.

Капітально відремонтують дорогу в селі Сім’янівка (Кротенки). Олексій Басан розповів, що це аварійна ділянка, яка давно потребує ремонту.

«Було багато випадків, коли важковаговики в’їжджали в двори до людей саме на кротенківській горі. Цього року розпочинаємо капітальний ремонт цієї ділянки дороги. На ремонт передбачено близько 45 мільйонів гривень», – сказав Олексій Басан.

Перейти до вмісту