Ви тут:
Суспільство Україна 

В Україні анонсували 2 програми підтримки бізнесу для розвитку та збереження робочих місць

Підприємці-учасники програми “доступні кредити 5-7-9%” отримають можливість рефінансування позик, іншим за програмою “нові гроші” нададуть можливість кредитів під 5%. Головна умова – збереження та створення робочих місць. Про це заявив Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України  Ігор Петрашко. 

Повідомили у пресслужбі відомства.

“Наша головна ціль – збереження робочих місць та добробуту населення. Програми підтримки найвразливішого сектору економіку – мікро- та малого підприємництва – наразі вже розробляються, найближчим часом будуть представлені”, – сказав Ігор Петрашко. 

Перша програма, що передбачає компенсацію відсоткової ставки по кредитам тим підприємствам, які збережуть робочі місця, буде запущена вже з наступного тижня. Програми будуть працювати не лише під час карантину. Вони будуть продовжені й після для підтримки бізнесу та економіки вцілому. 

У списку вже запроваджених заходів – рішення щодо податкових канікул, відтермінування декларування до 1 липня 2020 року, тимчасове скасування штрафів, мораторій на здійснення заходів державного нагляду та податкові перевірки, відтермінування застосування РРО до 2021 року, забороняється збільшення процентів за користування кредитом тощо. 

Система Orphus