Ви тут:
децентралізація Суспільство ТОП-новина Україна 

Уряд дозволив спрямовувати субвенції соціально-економічного розвитку регіонів на боротьбу з COVID-19

Опублікована постанова Кабінету Міністрів України від 08 квітня 2020 р. № 263, розроблена Міністерством розвитку громад та територій України, якою вносяться зміни до Порядку та умов надання субвенції соціально-економічного розвитку регіонів, якими передбачається, зокрема, першочергове спрямування субвенції  на здійснення заходів, спрямованих на боротьбу з коронавірусною інфекцією.

Крім цього, постановою виключається обов’язковість співфінансування з місцевих бюджетів проектів та заходів, що фінансуються за рахунок субвенції, повідомляють у Мінрегіоні.

«З урахуванням нинішньої ситуації Уряд надав регіонам додатковий фінансовий інструмент для протидії поширенню коронавірусної інфекції. А завдяки виключенню обов’язкового співфінансування проектів з місцевих бюджетів, субвенція має використовуватись областями ще ефективніше – відповідно до потреб і пріоритетів, визначених у регіональних стратегіях розвитку та планах соціально–економічного розвитку відповідних територій», – прокоментував прийняття постанови Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов.