Ви тут:
Культура Суспільство Україна 

Український фестиваль UNDERHILL робить карантин цікавим і корисним

Команда UNDERHILL EUROPEAN MUSIC FESTIVAL розробила серію проєктів  «UNDERHILL STAY AT HOME», які направлені на створення фестивальної атмосфери під час карантину. 

Короткі відео-інструкції порадять як створити фестивальний одяг з того, що є у шафі, правильно наносити глітер та робити тематичний макіяж, вивчити нові танцювальні рухи, або ж приготувати улюблений стрітфуд чи коктейлі не залишаючи домівки.

Окрім інструкцій та порад, відео-проєкт «UNDERHILL STAY AT HOME» звертає увагу глядача на важливість турботи про безпеку та здоров’я: фізичне і психологічне. 

ВІДЕО «ПРАВИЛА ЗДОРОВ‘Я» ПІД ЧАС КАРАНТИНУ, які можуть зберегти життя, за посиланням:

Всі відео з’являються в YouTube-каналі UNDERHILL MUSIC FESTIVAL (https://bit.ly/2R0gAkF) та на офіційних сторінках у соцмережах Facebook (https://bit.ly/3awsP07) та Instagram (https://bit.ly/3dIijow)

Кожен день карантину може бути дуже фестивальним та насиченим, а головне – здоровим, разом з UNDERHILL EUROPEAN MUSIC FESTIVAL. 

UNDERHILL EUROPEAN MUSIC FESTIVAL це український фестиваль танцювальної та поп-музики, що проходить на території аеродрому, в селі Підгір‘я, Івано-Франківської області. 

Фестиваль вперше відбувся у червні 2019 року. Подивитись, як це було: 

Цього року фестиваль заплановано на 26-29 червня. 

Також нагадаємо: щонеділі, щосереди та щоп’ятниці на онлайн-платформах UNDERHILL MUSIC FESTIVAL відбуваються безкоштовні вечірки та концерти  в рамках унікального проєкту «UNDERHILL MUSIC TV». 

У форматі єдиного в Україні онлайн-фестивалю «UNDERHILL MUSIC TV» на сцені виступають кращі діджеї, виконавці та гурти, з професійним звуковим та світловим обладнанням. Такий формат дозволяє глядачеві відчути себе частиною концерту та опинитися навіть ближче, ніж в перших рядах. Деяким артистам можна буде задати питання, поспілкуватися в прямому ефірі, а іноді попросити виконати улюблений трек!

Відео минулих ефірів:

UNDERHILL EUROPEAN MUSIC FESTIVAL має на меті створити фестивальну атмосферу вдома у кожного глядача та музичного фана. І таким чином заохотити дотримуватись правил самоізоляції, зберігати гарний настрій і чекати фестивального літа.

Система Orphus