Ви тут:
Суспільство Україна 

Україна відправляє в Італію медиків для допомоги у боротьбі з пандемією

У п’ятницю, 3 квітня, президент України Володимир Зеленський підписав указ про відправку до Італії українських медиків, які допоможуть у боротьбі з коронавірусом

Як повідомляєпрес-служба президента, частина лікарів буде визначена МОЗ України, інша частина — Міністерством внутрішніх справ, зазначає ЕспресоTV

“Українські фахівці отримають неоціненний досвід, допоки в нас немає піку хвороби. І повернуться, коли будуть найбільш потрібні вдома. Цей досвід не можна нічим замінити. За цей час ми просунемося вперед у лікуванні COVID-19 і матимемо фахівців, які вивчать різні випадки лікування в Італії”, – наголосив Зеленський.

Україна забезпечить оплату та захист лікарям, а італійська сторона – проживання та харчування.

“Лікарі матимуть найкращий захист, усі спецзасоби: найнадійніші захисні костюми, окуляри, достатньо рукавичок, маски. Це взаємна допомога, адже Італія теж надасть свою допомогу. Ми координуємося щодо цього”, – зазначив президент.

Також наступного тижня планується поставка до Італії медичного спирту, обсяг якої визначатиметься з урахуванням потреб внутрішнього українського ринку.

Раніше з ідеєю відправити українських медиків до Італії виступив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

Італія (поряд з Іспанією) залишається одним з епіцентрів пандемії коронавірусу в Європі.

За станом на 2 квітня в Італії число померлих від ускладнень, викликаних коронавірусом збільшилося до 13 915 осіб, всього інфіковано понад 115 тисяч осіб.

фото: Цензор.нет

Система Orphus