Ви тут:
Суспільство Україна 

У Збройних Силах України 44 хворих на COVID-19

За минулу добу у ЗСУ зареєстровано 6 новий випадків захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19.

На 07.00 27 квітня в Збройних Силах України обліковано 44 хворих на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2. Також за період пандемії одужали 18 осіб та 2 летальних випадки.

На ізоляції (в тому числі самоізоляція) – 361 особа. Кількість особового складу у якого закінчується ізоляція у найближчих 3 доби – 117 осіб.

2-є хворих перебувають у закладах охорони здоров’я (ВМКЦ Північного регіону – 2 військовослужбовця,), у Харківській області – 4-и військовослужбовця лікуються вдома під наглядом медичної служби. Стан здоров’я пацієнтів задовільний, отримують необхідне лікування.

“Аналіз захворювань серед військових та цивільного населення свідчить про те, що найчастіше інфекція поширюється під час епізодичних зустрічей з найближчими людьми (друзями та рідними), що не входять до кола осіб, з якими ви спілкуєтеся щодня або мешкаєте разом. Не наражайте себе та свою родину на небезпеку зайвими контактами. Залишайтеся вдома”, – йдеться у повідомленні Командування Медичних сил ЗСУ.

Система Orphus