Ви тут:
Суспільство Україна 

У випадку скупчення людей на Великдень поліція залучатиме спецназ, – МВС

У разі непокори людей та їхнього великого скупчення під час великодніх свят поліція буде залучати сили спеціального призначення.

Про це в ефірі Hromadske.ua заявив радник міністра внутрішніх справ Юрій Тандіт, передає Еспресо.TV.

За його словами, зараз до охорони громадського порядку та забезпечення дотримання карантину залучено майже 30 тис. правоохоронців.

“Крім цього, в разі якихось додаткових дій або за необхідності буде залучатися більша кількість особового складу”, – сказав Тандіт.

Він розповів, що за статистикою люди частіше ходять до церкви у західних регіонах, тому скупчення людей більш ймовірно будуть саме там.

“Ми попереджаємо людей. Також ми на постійному контакті з ієрархами церков, я практично щогодини спілкуюсь зі священиками різних конфесій, зокрема з очільниками церков. Можу сказати, що у цих областях ми план розробили”, – зауважив радник глави МВС.

Тандіт уточнив, що говорив про це з очільником Нацполіції Ігорем Клименком, й той заявив, що в разі непокори поліція діятиме згідно з постановою Кабміну №211.

“Ми будемо зупиняти цих людей, у місцях масового скупчення людей будемо використовувати сили спеціального призначення”, – наголосив посадовець.

Окрім того, радник МВС додав, що попереду ще мусульманські свята, до них правоохоронці також готуються.

Система Orphus