Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Семенівській ЦРЛ працюватиме дитяче відділення

У Семенівській ЦРЛ працюватиме дитяче відділення

З початку року в Семенівському районі спостерігалась певна соціальна напруга, пов’язана з перспективами функціонування дитячого відділення КП «Семенівська центральна районна лікарня», оскільки згідно з вимогами Національної служби здоров’я у його штаті передбачалась наявність двох анестезіологів-реаніматологів дитячих, повідомляє сайт Семенівської райради.

Раніше таких вимог не висувалось, а для відповідної перепідготовки лікарів-педіатрів (адже лише ця спеціалізація  є неодмінною вимогою) знадобиться щонайменше три місяці. Тому й виникало  закономірне занепокоєння  щодо подальшого функціонування дитячих відділень через відсутність на цей час лікарів-анестезіологів.

Розділяючи цю стурбованість, районна рада вживала необхідних заходів для збереження відділення. Також це питання порушувалось на засіданнях постійних комісій районної ради, обговорювались варіанти співфінансування з районного, селищного та сільских бюджетів.

“Але тепер заспокоїмо жителів району, насамперед родини з дітьми.  Договір між  КП «Семенівська центральна районна лікарня» та  Національною службою здоров’я № 32 П-01999494-00 укладено”.

Він діє з 1 квітня  і передбачає згідно реалізації програми державних гарантій   пакет таких медичних послуг, які надаються за рахунок державного фінансування:

– амбулаторна вторинна (спеціалізована) та третинна (високоспеціалізована) медична допомога дорослим та дітям, включаючи медичну реабілітацію та  стоматологічну допомогу;

– хірургічні операції дорослим та дітям у стаціонарних умовах;

– стаціонарна допомога дорослим та дітям без проведення хірургічних операцій;

– діагностика, лікування та супровід осіб із вірусом імунодефіциту людини;

– стаціонарна паліативна медична допомога дорослим та дітям.

Система Orphus