Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство 

У Пирятині на 600 тис. грн планують закупити засобів індивідуального захисту та дезрозчинів

31 березня відбулося перше пленарне засідання шістдесят восьмої сесії Пирятинської міської ради сьомого скликання, під час якого депутати вирішили виділити 600 тис. грн на боротьбу з коронавірусом.

На виконання заходів цієї Програми виділено кошти з бюджету міської ОТГ в сумі 600,0 тис. грн для придбання засобів індивідуального захисту (захисних комбінезонів, респіраторів, захисних окулярів, медичних масок та рукавичок) для служб, які будуть задіяні в боротьбі з COVID-19, дезінфікуючих розчинів для проведення обробки доріг та тротуарів на вулицях міста, повідомляють у міській раді.

З метою створення та забезпечення транспортним засобом мобільної бригади, яка виїжджатиме до пацієнтів з підозрою на COVID-19 для забору зразків на проведення лабораторних досліджень, сесія вирішила передати автомобіль RENAULT – DUSTER в безоплатне користування комунальному підприємству „Пирятинська центральна районна лікарня“ Пирятинської районної ради на період виконання заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій коронавірусної хвороби.