Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтавській ОДА обговорили труднощі малих фермерських господарств у період посівної

На Полтавщині, незважаючи на карантинні заходи, ведуться весняно-польові роботи. В цілому аграрії готові до посіної. Але невеликі фермерські господарства мають проблеми з наявністю обігових коштів та матеріально-технічних засобів, зазначили у Департаменті АПК Полтавської облдержадміністрації.

Директор Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Сергій Фролов спільно з головою ПОГО «Асоціація фермерів та приватних землевласників відродження Полтавщини» Василем Бурлакою провів онлайн-нараду з керівниками фермерських господарств. В ході наради фермери поінформували, що ведуть весняно-польові роботи, про складність переміщення сільськогосподарської техніки автомобільними шляхами, про недоступність кредитів та про непогашену заборгованість по державних програмах підтримки за 2019 рік.

Сергій Фролов надав інформацію, що на останній селекторній нараді Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, було повідомлено про зняття заборони на реалізацію насіннєвого матеріалу, добрив та засобів захисту рослин. За інформацією заступника Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тараса Висоцького погашення заборгованості по державних програмах підтримки очікується в травні поточного року.

Фермерам були надані роз’яснення щодо форвардних контрактів ПАТ «Агарний фонд» та аграрних розписок.

Голови фермерських господарств висловили думку щодо доцільності в подальшому таких онлайн-нарад.

фото Полтавська ОДА

Система Orphus