Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві медпрацівникам, які продовжують боротьбу із коронавірусом, виплатять премії з міського бюджету

28 квітня, за ініціативи Департаменту охорони здоров’я та соціального розвитку Полтавської міської ради та підтримки міської влади було вирішено виплатити премії медичним працівникам Полтави у квітні коштом міського бюджету.

Про це повідомила директор Департаменту охорони здоров’я та соцрозвитку міськради Вікторія Лоза у соцмережі.

Цього місяця преміювання медичних працівників Полтави, які працюють із Covid-19 відбудеться за рахунок місцевого бюджету у розмірі від 2-х до 5-ти тисяч гривень, залежно від навантаження.

Попередньо, на позачерговому засіданні Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про доплати медикам, які працюють із Covid-19 у розмірі надбавки до 300% від заробітної плати. Але до часу нарахування заробітніх плат механізм та алгоритм цих виплат ще не є відпрацьованим остаточно.

“Щоб лікарі міста не залишилися без додаткових коштів, полтавська влада цього місяця забезпечить медикам виплати премії. Ці доплати отримають працівники мобільних бригад, ренгенологи, лаборанти, лікарі 3-ї міської лікарні, які працюють із пацієнтами в гострому стані та інші, що долучаються до боротьби із вірусом. Також ми сподіваємося на швидке врегулювання цього питання Кабінетом Міністрів та напрацювання сталого механізму виплат для медиків, щоб вже найближчим часом вони змогли отримати обіцяні державою надбавки”, – зазначила Вікторія Лоза.

Система Orphus