Ви тут:
децентралізація Полтавщина Суспільство 

У Нехворощанській ОТГ запрацювала місцева пожежна охорона

У Нехворощанській ОТГ запрацювала місцева пожежна охорона

31 березня у Нехворощанській об’єднаній територіалної громади запрацювала місцева пожежна охорона, команда якої базується у селі Шедієве. Пожежна команда показала спецодяг, екіпіровку та обладнання, яке придбали їм для несення служби.

Про це йдеться на Facebook-сторінці громади.

З 1 квітня Нехворощанська місцева пожежна команда чергуватиме цілодобово і тепер для того, аби її викликати у випадку пожежі, достатньо набрати номер 101 і, не піддаючись паніці, чітко назвати черговому місцезнаходження об’єкта, де виникла пожежа, оперативну обстановку на місці події, наявність людей, а також повідомити своє прізвище, відповісти на інші запитання чергового.

“При цьому виклик негайно буде переадресовано до вашої пожежної охорони. Отож людям не обов’язково знати мобільні номери телефонів начальника команди чи когось із пожежників, достатньо набрати загальновідомий номер 101”, – підкреслив головний інспектор Сергій Поціпко. 

“Відтепер я з приємністю можу називати вас колегами. Ви виконуватиме відповідальну і почесну місію, охороняючи територію своєї громади від можливих пожеж. Цим ви допомагатимете нам, бо вже не доведеться їхати за 45 кілометрів з Нових Санжар сюди до вас. Тому краще і вашим жителям, адже більш оперативним буде реагування на можливі пожежі. Але не тільки в цьому полягатимуть ваші обов’язки. Наприклад, сьогодні лютує коронавірус, тож у випадку виявлення осередку зараження на вашій території, вам доведеться проводити дезактивацію подвір’я, приміщень і так далі, для цього ви оснащені необхідним устаткуванням. Ви третя подібна пожежна охорона у Новосанжарському районі, де до цього були створені місцеві команди у Лелюхівці та Малій Перещепині. Відразу видно, що ваша громада розвивається, тут уміють працювати на майбутнє. Хочу побажати вам найперше – здоров’я, щоб не хворіли і надійно виконували покладену на вас місію”, – зазначив начальник Новосанжарського районного сектору ГУ ДСНС України у Полтавській області Юрій Шило.

Система Orphus