Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство 

У Миргороді працівники екстреної медичної допомоги отримали засоби індивідуального захисту

Засоби індивідуального захисту отримав колектив КП “Полтавський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Полтавської обласної ради “Станція екстреної медичної допомоги 4 міста Миргород” від народного депутата Олега Кулініча.

До складу переданого спорядження увійшли костюми, захисні маски, медичні бахіли, рукавички, щитки та деззасоби, повідомляють у Миргородській міськраді.

Це вже не вперше народний обранець піклується про медичних працівників свого округу, який від представляє. Загалом протягом часу пандемії депутат передав 34 тис. масок, 200 тестів на коронавірус, а також передали медичному персоналу закладів охорони здоров’я на 147-му окрузі 1000 захисних костюмів, 400 захисних щитків на обличчя, 1500 респіраторів, понад 7000 медичних бахіл і медичних рукавичок. Також передано 8 пульсоксиметрів та 180 л. антисептика для дезінфекції.

“Підтримка з боку соціально відповідального бізнесу, волонтерів та і просто всіх, хто має змогу її надати – надзвичайно важлива для медиків зараз, і про це ні на хвилину не варто забувати,” – повідомляє на своїй сторінці у фейсбук Олег Кулініч.

Система Orphus