Ви тут:

У Миргороді епідеміологічна ситуація із захворюваності на коронавірус неблагополучна, – завідувач підрозділу лабораторних досліджень

Завідувач Миргородського міжрайонного відокремленого підрозділу лабораторних досліджень Державної установи «Полтавський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» Микола Олефір звернувся до мешканців Миргорода та Миргородського району.

У своєму зверненні він зауважив, що епідеміологічна ситуація із захворюваності на коронавірусну інфекцію у Миргороді визначається, як неблагополучна, бо у місті підтверджено дану хворобу у 9-ти пацієнтів. Микола Олефір закликав містян дотримуватися умов карантину, оскільки це є найбільш дієвим заходом боротьби з вірусом.

Звернення опублікували на сторінці у Facebook Миргородської районної державної адміністрації.

“Шановні Миргородці, мешканці міста Миргорода та Миргородського району, працюючи в санітарно-епідеміологічній службі в славному м. Миргороді та знаній Миргородщині більше 40 років, будучи причетним в даний час до вирішення проблем захисту населення від коронавірусної хвороби, вважаю своїм громадянським обов’язком звернутися до Вас з приводу подальших заходів профілактики коронавірусної інфекції.

Перше. Епідеміологічна ситуація із захворюваності на коронавірусну інфекцію визначається як неблагополучна, так-як в нашому місті підтверджено дану хворобу у 9-ти пацієнтів. Це не їх вина – це наша спільна біда, яка прийшла в наш дім як невідомий ворог, з яким необхідно боротися всіма можливими заходами, і основним заходом є дотримання карантинних заходів, максимальної самоізоляції, що дає можливість переривати епідемічний ланцюг.

Друге. Ми напередодні Пасхальних свят. Щоб зберегти своє здоров’я та не наражати на небезпеку інших, я звертаюся до Вас, шановні Миргородці, проведіть ці свята вдома, з відповідними ритуалами, Бог в кожного в душі, до нього ми звертаємось в радості і горі, щоб менше було горя, дослухайтесь до порад медиків, максимально ізолюйтесь, уникніть скупчення людей, це вбереже Вас від зараження коронавірусом, адже ми не пройшли ще піку цього захворювання.

Третє. Традиційні поминальні дні також попереду. Ми маємо поминати своїх рідних, знайомих, які перейшли в інший світ, тому віддати дань пам’яті – це наш обов’язок, який можемо виконати після завершення карантину.
Тож, дбаємо разом про своє здоров’я та безпеку рідних та знайомих.

Вітаю всіх з Пасхальними святами і зичу здоров’я, яке маємо зберегти всі разом.
Світлина від Миргородська районна державна адміністрація”.

Система Orphus Поделиться на fb