Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У магазинах і аптеках Кременчука введуть санітарні години

У Кременчуці спеціально створені мобільні бригади, до складу яких входять працівники виконавчого комітету та правоохоронці, щодня перевіряють 300-400 закладів торгівлі, аптечної мережі, АЗС та інших суб’єктів господарювання на предмет дотримання карантинних вимог. Про це повідомила сьогодні на засіданні штабу оперативного реагування щодо запобігання поширення на території міста Кременчука гострої респіраторної хвороби COVID-19 начальник управління розвитку підприємництва торгівлі, побуту та регуляторної політики Людмила Жорняк. Вона зазначила, що вцілому підприємці карантинних вимог дотримуються, про те, зауваження до їх роботи все ж таки є.

Як повідомили у Кременчуцькій міськраді, на злісних порушників складають адмінпротоколи, які передбачають великі штрафні санкції.

Міський голова Кременчука Віталій Малецький наголосив, що всі без виключення заклади торгівлі, аптечної мережі, АЗС та інші суб’єкти господарювання, які продовжують працювати, повинні суворо дотримуватися карантинних вимог, у іншому випадку до них будуть прийматися більш жорсткі санкції, або прийматися рішення про закриття. Керівник міста підкреслив, що у магазинах та аптеках мають бути визначені санітарні години для проведення дезінфекційних заходів. Інформація про час проведення таких заходів і те, що у цей період об’єкт торгівлі чи аптека не працюватимуть, має бути доведена до громадян.

Крім того, Віталій Малецький зазначив, що вся вагова продукція у магазинах, в тому числі овочі та і фрукти, мають бути розфасовані у поліетиленові пакети. Це дасть можливість значно зменшити контактування продуктів з руками різних покупців, а значить знизить і можливість поширення корона вірусної інфекції.

фото Кременчуцька міськрада

Система Orphus