Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці ще одна дитина захворіла на COVID-19

Як повідомила 28 квітня на засіданні міського штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації  заступник міського голови Ольга Усанова, за минулу добу зі скаргами на ГРВІ до лікарів звернулися 24 дорослих та 11 дітей, випадки  захворювання на грип та пневмонії, що лікуються  амбулаторно, не реєструвалися.

У стаціонарних відділеннях міських лікарень з діагнозом пневмонія перебуває  45 пацієнтів.  У 4-х – тяжкий перебіг хвороби ( у 2 підтверджено COVID-19,  2 – очікують результати ПЛР досліджень).   У місті проводиться робота над виявленням можливих випадків захворювання на коронавірусну інфекцію, проводяться експрестестування та направляються матеріали на ПЛР – дослідження до Полтавського обласного лабораторного центру, повідомляють у міській раді.

За минулу добу  проведено 7 експрестестів,  всі вони показали негативний результат, 36 біологічних матеріалів наплавлені на ПЛР дослідження в Полтавський обласний лабораторний центр.  Всього до Полтави на проведення таких аналізів було направлено 596 біологічних матеріалів, 269 залишаються ще  в роботі.

Вчора отримали ще 56 результатів, 4 позитивні – це 1 пацієнт, якому вже встановлено діагноз COVID-19 та 3 нових пацієнтів, серед них 1 дитина, у батька, матері та старшої сестрички якої захворювання на коронавірусну інфекцію було підтверджено раніше. Ще 2 осіб – це члени родин працівників Центральної районної лікарні.

Всього на ранок 22 квітня 2020 року у Кременчуці зареєстровано 63  випадків захворювання на   COVID-19 громадян, які зареєстровані у м. Кременчуці, 9  видужали, 1 , на жаль, помер.

Система Orphus