Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці поліція склала 11 протоколів на порушників карантину

До патрульної поліції протягом вчорашньої доби надійшло 44 виклики щодо порушення карантинних вимог. Поліцейські склали 11 протоколів на порушників карантину, повідомили у Кременчуцькій міськраді.

 Під час засідання міського штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації керівник патрульної поліції Кременчука Олександр Борзенко розповів, що багато містян порушують карантинні вимоги, що діють на всій території України, громадяни шукають щілини у чинному законодавстві, щоб не дотримуватися обмежень, запроваджених у зв’язку із карантином у місті та державі. Незважаючи на заборони, люди продовжують гуляти з дітьми на дитячих майданчиках, користуватися спортивними майданчиками,  групами розпивають алкогольні напої у парках, скверах та інших громадських місцях. 

Олександр Борзенко зазначив, що поліцейські намагаються бути зваженими, переважно з громадянами проводять роз’яснювальну  роботу, але ситуація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію ускладнюється, тож якщо містяни будуть грубо порушувати вимоги карантину до них будуть застосовуватися більш жорсткі заходи.

Нагадаємо, що відповідно до  чинного законодавства громадяни можуть бути оштрафовані за порушення вимог карантину на суму від 17 тис. грн. і вище.

Система Orphus Поделиться на fb