Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці немає заборгованості із виплати заробітної плати працівникам бюджетних установ

Міський голова Віталій Малецький зазначив, що на даний час у Кременчуці немає заборгованості із виплати заробітної плати працівникам бюджетних установ, в тому числі і медикам. За словами керівника міста, вже профінансовані всі заробітні плати, строки виплати яких 6-7 квітня.

Як повідомили у Кременчуцькій міськраді, закрито також питання фінансування матеріальної допомоги учасникам АТО. Віталій Малецький наголосив, що питання виплати заробітної плати знаходиться на постійному контролі міської влади, а тим паче, враховуючи складну ситуацію, пов’язану із карантином, міська влада розуміє, що люди повинні отримувати кошти вчасно. Щодо надбавки медичним працівникам, які працюють із хворими на коронавірусну інфекцію, то наразі управління охорони здоров’я робить розрахунки щодо потреби додаткових коштів на ці цілі.

Керівник Кременчука також зазначив, що обговорював це питання з головою Полтавської обласної державної адміністрації під час селекторної наради, адже це має бути цільова субвенція з державного бюджету, спрямована в регіони. Губернатор пообіцяв з’ясувати це питання на державному рівні.

фото Кременчуцька міськрада

Система Orphus