Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці нацгвардійці і поліція контролюють дотримання карантинних вимог

З метою унеможливлення поширення коронавірусної інфекції Уряд України запровадив більш жорсткі заходи безпеки на період карантину – до 24 квітня 2020 року.

Ними передбачено заборону на перебування в громадських місцях без вдягнутої маски чи респіратора; переміщення групою осіб більш ніж дві особи, крім випадків службової необхідності та супроводу дітей; перебування в громадських місцях осіб, які не досягли 16 років, без супроводу повнолітніх; відвідування парків, скверів, зон відпочинку, лісопаркових та прибережних зон, крім вигулу домашніх тварин однією особою та у випадку службової необхідності; відвідування спортивних та дитячих майданчиків тощо.

Як повідомили у Кременчуцькій міськраді, у місті ще раніше запровадили такі заходи.

“Рішення Уряду і міської влади для усіх громадян є обов’язковими. Тим паче, що ситуація щодо поширення захворювання на COVID-19 в Україні, і у Кременчуці дедалі ускладнюється”, – йдеться у пловідомленні.

Тож за дотриманням усіх вимог карантину у Кременчуці слідкуватимуть ще пильніше, як правоохоронці, так і патрулі військовослужбовців Національної Гвардії України. Порушників притягатимуть до адміністративної відповідальності.

Система Orphus